HT KULÜP
HABER HATTI
HT KULÜP YAZARLARI
Hafta sonu Olan Biten 08 Kasım 2017 Çarşamba, 11:28:12

*Sibel Can'ın oğlu Engincan tek başına eve çıkınca gürültü yüzünden komşularıyla başı derde girmiş. E yalılarda dadılarla büyümüş bir çocuk apartmanda oturmaktan ne anlar? Sibel Hanım da biricik oğluna müstakil ev alaymış, 1 milyon dolara apartman daire almak hiç yakıştı mı?

*Yılmaz Erdoğan'ın Belçim Bilgin'siz doğum günü yapması büyük yankı uyandırdı ama yıllar geçmiş gitmiş bir doğum günü de yanında sevgilin olmadan kutlanabilir yahu. 2 yıldır ayrılık haberlerine dayanan çiftimiz belki de hayatlarındaki öncelik sırasını değiştirmiştir.

*Uzun süredir en büyük gündemimiz arabaların camındaki filmler oldu! Hani başka sorunumuz kalmamış gibi bu konuyu tartışıyoruz. Bir kesim sinirli sinirli "Trafikte dururken karımızı kızımızı yan arabadakinin gözlerine meze mi yapalım?" diyor ama beyler bu işi böyle çözmeye çalışırsanız, yakında korkarım kadınların evden çıkmasını da engelleyeceksiniz.

Bıktıran ilişkiler bıktıran başlıklar

*Arda Turan ve Aslıhan Doğan barıştı mı?

*Fahriye Evcen'den Burak Özçivit'e ambargo!

*Gülben Ergen-Erhan Çelik davası kapanmıyor.

*Asena Altay, Caner Erkin'e ateş püskürdü

Sabırsız gençler

Yeni gençliğin gözü direkt zirvede! Herkesin kariyer planı buna benzer bir şeydir tabii ama yeni gençlik hemen istiyor. 5-10 yıla yayılan kariyer planlarına değil de 4-5 aylık sisteme ihtiyaçları var. Okuldan mezun olup patron olabilmek en büyük amaç. Ya da dizi hayatına henüz başlamış taze bir oyuncuysa da ikinci dizisinde başrole zıplamak istiyor. Akıllıca ve tutarlı bir çıkış değil tabii bu. Hızlı çıkan hızlı iniyor. Ama onlar da haklı tabii, şimdi internetten yapılan işlerde o kadar çabuk zengin olunuyor ki, bunu hayatın her yönüne uygulamaya çalışıyorlar.

Hafta sonu haberturk.com'da okuduğum haberde Hollywood ünlülerinin ilk işlerinden aldığı fiyatlar yazıyordu. Mesela Ryan Gosling herkesi etkilediği 'The Notebook' filmi için haftada 1000 dolar kazanırken şimdi film başına 7,5 milyon alıyormuş. Bakınız gençlik, yaklaşık 15 seneye mal olmuş ama temiz olmuş. Sabretmek o kadar da kötü bir şey değil.

Krallara layık gösteri

Son dönemde ülkemize gelen büyük pop starlar, feci ünlü rock grupları olmuyor belki ama işin sanat yönü bir hayli yükselişte. Ülke gündeminden takip etmeye fırsatım olmamış ama bir baktım Acosta Danza dans topluluğu İş Sanat'ta. İngiliz Ulusal Balesi, Paris Opera Balesi, Amerikan Dans Topluluğu derken parlamadığı gösteri kalmayan Carlos Acosta'nın bu projesi, Londra Saddler'S Wells'teki prömiyerinin ardından dünyaya yayılmaya başlamıştı ki İstanbul'a gelmesi de harika oldu tabii. Modern dans meraklıları için ayrıca 25 Nisan'da Lyon merkezli Pockemon Crew'un İş Sanat'ta olacağını belirteyim. Malum, biletler hızla tükenince açıkta kalmayın.

Yazarın diğer yazıları