Yeni yıla girmeye sayılı günler kala bir arkadaşım "Deha Bilimler'in modacı Gülşah Saraçoğlu ile ilişkisi var" dedi. Ne yalan söyleyeyim inanmadım. Hatta, "Yok canım ne alaka!" deyip üstünde bile durmadım. Ve arkadaşıma, "Artık iyice saçmalık. Boşuna birileri hakkında yalan-yanlış konuşuyorsunuz" diye kızdım.

Arkadaşım "Sen inanma, bak gör yakında patlar" dedi.

Patladı da!!!

Yeni seneye girmeye bir gün kala aradım Deha'yı ve "Hayırdır hakkında bir sürü şey duyuyorum. İnşallah doğru değildir" dedim. O da bana, yeminler etti. "İftira atıyorlar" dedi. Kabul etmedi. Olayın diğer kahramanı Gülşah Saraçoğlu, olayın üstünde 'hiç durmadı bile' ve konu kapandı gitti.

Ta ki, yılbaşı gecesi Demet Akalın'ın, "Ben geçen sene tarafları uyardım. Özellikle kadın olanı" diyene kadar.

Demet Akalın açıklama sonrası olay yeniden şaha kalktı ortam gerildi. Deha ve Gülşah aşkı ayyuka çıktı. Deha'nın eşi Aslı sessizliğe büründü.

Olayı ilk duyduğum zaman inanmadım.

Şimdi de inanıyor muyum, inanmıyor muyum bilmiyorum ne yalan söyleyeyim. Deha'yı ve Aslı'ya aşırı çok seviyor ve bu durumu yakıştırmıyorum. İkilinin aralarının bozulmasını istemem.

Ancak yaşadığım süreçte olayları aktarayım. Kararı siz verin.

Olayı ilk duyduğum zaman Deha ve Gülşah'ı tanıyan yakın bir arkadaşlarına özellikle sordum. O da bana, "Gülşah, Deha'yı dinlemeye çok gidiyordu. Ben de Gülşah'ı zamanında 'Bak Deha'yı dinlemeye çok gidiyorsun. Dikkat et adınız çıkacak' diye uyardım" dediğinde tepki verip "Ne yani böyle bir saçmalık mı var! Ben de bir sürü insanı çok fazla dinlemeye gidiyorum. Benim de mi adım çıkacak. Gerçekten çok saçma. Eğer bir şey yoksa neden çıksın adları" dedim.

Hatta ben de ne zaman Deha'ya gitsem Gülşah'ı orada gördüm. Ama ben de her gittiğimde gördüğüm için bir şey kondurmadım. Hem neden kondurayım.

Ben de oradayım sonuçta. O da orda.

Kafanız karıştı değil mi? Vallahi benim de karıştı. E ben de gidiyorum. Neden başkası gidiyor diye kafamda tilkiler dolaşsın ki!!! Ben olaya öyle bakıyorum. Ama bazıları öyle bakmamış işte. Ya da bazıları bir şeyler hissetmiş ki uyarmışlar. Yani ben hissetmemiştim. Belki de eşi Aslı rahatsız oldu. O bir şeyler hissetti.

Bak bunu anlayabilir ve saygı duyarım. Eğer Deha'nın eşi Aslı hissedip araştırmışsa bilemeyiz elbet.

Neyse kafamda deli sorular dolanırken Deha'yı önceki gün yine aradım ve bir kez daha "Nereye varıyor bu mevzunun sonu Deha" diye sordum.

O da bana "Bilmiyorum ne olacak? Evime gidemiyorum. Aslı beni evden kovdu. Demet olayı daha da ateşledi" dedi. Ben konuştuğumda öğlen saatleriydi. Gece yarısında bir şey olduysa bilemem elbet. Belki de aralarında gerilim bitmiştir. Çünkü Demet Akalın açıklaması sonrası mevzu alevlenmişti. Çıkmaz sokaklara girdi konu anladığım kadarıyla.

Kısacası özet geçecek olursak anlamayanlar için;

1-Deha ve eşi Aslı'nın ve aynı zamanda Gülşah'ın çok yakın arkadaşları Ebru geçen sene Gülşah Saraçoğlu'nu arayıp "Deha'yı dinlemeye çok gidiyorsun. Dikkat et bak adınız çıkacak. Deha'nın eşi Aslı bu durumdan çok rahatsız" diye uyarıyor.

2-Gülşah Saraçoğlu, "Ben Gökhan'ı kıskandırmak için gidiyorum" diyor.

3-Demet Akalın, Gülşah ve Deha'yı geçen sene uyarıyor. Hatta Gülşah'a "Çok fazla Deha'yı dinlemeye gidiyorsun. Sürekli story çekiyorsun dikkat et gitme" diyor.

4-Gülşah ve Deha olayı reddediyor.

5-Bazı insanlar "Biz biliyoruz ilişkileri var" diyor.

6-Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt, "Biz Aslı ve Deha'nın yuvasını kurtaracağız. Aralarını düzelteceğiz" diyor.


7-Deha Bilimler, "Gülşah ve Gökhan'ı ben barıştırdım" diyor.

8-Aslı, Deha'yı eve almıyor.

Sonuç; Ortaya karışık bir durum var...

Ben şunu bilir, şunu söylerim;

1-Karı ve kocanın arasına girmemek gerek.

2-Deha'yı da Aslı'yı da aşırı çok severim. Bir an önce durum düzelir ve kapanır. Araları düzelir inşallah.

3-Demet Akalın ve Okan Kurt'a güveniyorum. Ne yapar eder Deha ve Aslı'nın arasını düzeltirler. Eminim.

4-Anladığım kadarıyla Gülşah Saraçoğlu, eski sevgilisi Gökhan'ı kıskandırmaya çalışırken duvara tosladı. Garip bir hal aldı mevzular. Da niye be Gülşah. Ne gerek var Allah aşkına. Bu eski sevgilisi kişiyi anlayamıyorum. Çözemiyorum sen de sal bence.

5-Bu mevzuda en üzüldüğüm kişi Aslı. Çünkü kendisi hiç bu durumların insanı değil. Ama benim tanıdığım Aslı da uzun bir süre almaz eve Deha'yı.

Ve sonuç; 2022 hızlı geçecek magazin alemi için belli oldu. Hayırlı olsun şimdiden... Lütfen sevenlerin arası bozulmasın. Daha da kaynaşsın inşallah...

Çember daraldı aman dikkat

Korona bitiyordu, bitecek derken çember iyiden iyiye daraldı. Kiminle konuşsam testleri pozitif çıkıyor. Kiminle konuşsam, tüm planlar iptal ediliyor. Hatta tüm etkinlikler bile iptal ediliyor. Önceki gün bir kadın okuyucum yolda beni çevirdi, "Esin Hanım yılbaşında herkes kaynaştı. Şimdi de çoğunluk hastalıktan kırılıyor. Hal hiç iyi değil. Sizler de söyleyin. İnsanlar eski koruma alışkanlıklarına geri dönsünler" dedi. Bizlerin söylemesi, ne derece etkili olacak bilmiyorum ama biraz daha kemerleri bağlama zamanı anlaşılan. Kaynaşmalara bir müddet ara verip biraz uzak durma zamanı gibi. Çünkü yurtdışı dahil, yurt içi etkinlikler bile birkaç ay sonraya ertelenmeye başladı. O yüzdendir ki, siz siz olun kendinizi koruyun. Çünkü bulaş çok hızlı yayılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR