Yıllardır “Kivi tüketin, bol bol maydanoz yiyin, avokado olmadan olmaz” diyerek pilates yaptıran Ebru Şallı önceki gün Nişantaşı Grey’de “Benim kahvaltım” diyerek bizi kahvaltıya davet etti.

Kahvaltının temel özellikleri arasında, sucuk, salam, sosis gibi ürünler özellikle yoktu.

Çünkü Ebru Şallı, et ürünlerinin insanı sinirli ve gergin yaptığını söylüyor.

Ve herkesin de bu tarz ürünleri hayatlarından çıkartması gerektiğini savunuyor.

Yeşilliklerin insanı daha sakinleştirdiğini söyleyip güzelleştirdiğini ifade ediyor.

Malumunuz son günlerde millet stresten çatlayacak.

Sokakta, trafikte, çalışırken, düğünde, dernekte, eğlenirken insanlar bir anda kavgaya tutuşuyor.

Sudan sebeplerden patlama noktasında birçok kişi.

Madem öyle bol bol yeşillik yiyelim hem de güzelleşelim. Sinirler gevşesin.

Yoksa topluca birbirimizi yiyeceğiz.

Usandık

- İbrahim Kutluay ve Edwina Sponza yakalanmış. Ama şahsen usandık yıllardır “Yakalandı mı, yakalanmadı mı, işte sonunda yakalandılar” durumlarından. Ve bitmek bilmeyen Demet Şener-İbrahim Kutluay boşanma davasından. Artık bir çözüme ulaşsa çocukları için hayırlı bir iş yapsalar.
- Caner Erkin ve Asena Atalay’ın bitmek bilmeyen boşanma, alacak-verecek, çocuklarına nafaka parası, çocuklarının velayeti, çocuğu kayyum atanması durumlarından. Yazıktır, günahtır.

Yeter! O çocuğu dünyaya getirirken bir an olsun “Bak böyle bir sorumluluk altına girmeye hazır mıyız?” diye sormadınız mı kendinize. Lütfen artık çocuğunuzu düşünün ve bu durumlara bir son verin.

Serenay’ın aurası

Önceki akşam küçük bir gurup Serenay Sarıkaya ile kavuştuk.

Serenay Sarıkaya'nın bu sene altıncı kez bir jeans markası için yaptığı hem yeni koleksiyonunu gördük hem de kendisiyle hasret giderdik.Ferko Signature de yapılan yemekte Serenay’ı yalnız bırakmayanlar arasında Bergüzar Korel, Selma Ergenç, Yasemin Özilhan, Ezgi Mola gibi ünlüler de vardı.

Bergüzar Korel, “Serenay acayip bir kız. İnanılmaz bir aurası var.

Gerçekten o olmasa asla bugün çıkmazdım” derken Ezgi Mola’da “Serenay’ı seviyorum” diyor.Daha şimdiye kadar “Sevmiyorum bu kızı” diyeni duymadım ki yıllardır bu sektördeyim.Yüzüne gülüp arkasından “Iyy” durumu çok fazladır.Aa Serenay’a işlemiyor bu durum görüyorum. Ve aurası ile herkesi avucunun içine alıyor.Gecede de bol bol dans etti, konukları ile tek tek ilgilendi. Ve her zaman ki gibi çok fit gözüküyordu.

Gazino gecelerini özleyenlere

Hakan Yıldırım’ın, Mayıs ayında yaptığı defilenin sürprizi Hakan Bahar’ın seslendirdiği Sezen Aksu’nun “Dört Günlük Bir Şey” şarkısıydı.Günlerce konuşuldu.Defile süresince paylaşımca yapan herkese “Kim bu Hakan?” diye sorular soruldu.

Hakan güzel gecelerde sahneye çıkmaya başladı.En son Bodrum’da Zeki Müren gecesinde sahneye çıkmıştı. Müdavimi çok.Daha çok sosyetenin ilgisini çeken Hakan yarın akşam Four Seosons Hotel Bosphorus’ta “İstanbul Gazinosu” gecesinde sahneye çıkacak.Gazino gecelerini özleyenlere duyurulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR