Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) geçtiğimiz gün Adana Sheraton Hotel'de alışveriş şenliği gerçekleştirdi. Öznur Yakın, Bilge Kuru ve Özge Güleç Ökten'in ev sahipliğinde gerçekleşen ünlülerin akın ettiği şenliğe yoğun ilgi gösteren Adanalılar bol bol alışveriş yaptılar. Bu yıl ikinci kez düzenlenen etkinliğe Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de katılarak stantları tek tek ziyaret etti. Alışveriş şenliğinden elde edilen gelir de BİKAP yönetimi tarafından belirlenen Adana’nın yerel derneklerine bağışlandı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.