Sosyal sorumluluk projelerine destek veren Cengiz Karavan’ın sahibi olduğu “CKA Art Gallery by Cengiz Karavan”, bu ayki sergisinin gelirinin bir kısmını, üniversite öğrencilerine burs sağlayan Başarım Sensin Derneği’ne bağışlayacak. Bu yılın ilk kış sergi davetiyle misafirlerini ağırlayan Cengiz-Ayfer Karavan çifti, açılışın ev sahipliğini üstlendi. Akmerkez'deki Arçelik mağazasında düzenlenen sergide, Hikmet Çetinkaya, Suna Boyacı, Saba Steck, Serdar Abay’ın da aralarında olduğu sanatçıların 32 eseri sergileniyor. Sergi, bir ay ziyarete açık olacak.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.