İki yıldır akciğer kanseri tedavisi gören eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Şen'in 74 yaşındaki eşi Bente Şen, önceki gün hayatını kaybetti. Dün Levent Afet Yolal Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilen Bente Şen, gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı. Kanser tedavisi gördüğü sırada Ali Şen'in Bodrum'daki çiftliğine giderek moral depolayan Bente Şen, hayvanlara olan sevgisiyle biliniyordu. Annesinin ardından ilk kez HT Kulüp'e konuşan Suzan Şen, "Torunu Alp’e kavuştu. Zaten Alp karşılamıştır onu. Allah rahmet eylesin. Hepimiz çok üzgünüz" dedi. Begüm-Adnan Şen çiftinin oğulları Alp Şen, 2014'te Şile'de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.