HT KULÜP

Tatilde deprem...

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Bodrum ve Kos arasında dün gece saat 01.31'de meydana gelen depremden etkilenen Bodrum tatilcileri, yaşadıkları korku dolu anları HT Kulüp'e anlattı.

Derin Mermerci Aydın: 'Asansörde yakalandım'

İkizleri Mila ve Lal ile Bodrum'da tatilde olan Derin Mermerci Aydın, "Allah beterinden korusun hepimizi. Çok şükür sağlam bir otelde kalıyorduk hasar olmadı. Ama ben maalesef asansörde yakalandım. Artçılar devam ediyor. Kızlarım huzursuz olsun istemiyorum. Akyaka'daki yazlığımıza gideceğiz" dedi.

Pervin Ersoy: 'Korkulu bir geceydi'

Depremde Bodrum Torba'daki otellerinde çocukları ve kuzenleriyle olan Pervin Ersoy, "Saat 01.30 sularında depremin en şiddetli halini hissettik. Arkasından ikinci artçı daha da şiddetli geldi. Hep beraber terastan dışarı çıktık ve havuz başında şezlonglarda sabahladık. Allah bir daha yaşatmasın. Çok korkulu bir geceydi" diye konuştu.

Levent Kızıl: 'Depremi yaşamak çok korkunçtu'

İşadamı Levent Kızıl, gece kulübünde eğlenirken deprem olduğunu söyledi ve ekledi: "Açık bir mekânda eğlendiğim için kapalı alanlara göre daha az etkilendim. Hemen kulüpten dışarı çıktık. Tatil modundayken bunu yaşamak çok korkunçtu."

Reşit ÖZET

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR