İstanbul Armoni Korosu, dün akşam Zorlu PSM'de anlamlı bir konsere imza attı. Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish Türkiye iş birliği ile çocuklar yararına ve Zorlu PSM mekân sponsorluğunda gerçekleşen konsere iş ve cemiyet hayatından bir çok isim katıldı.
Giriş: 20 Nisan 2018 CumaYardımlar konusunda farkındalık yaratmak, özellikle çocuklara ve gençlere destek olmak amaçlı iş dünyasından CEO'lara kadar profesyonellerin bir araya gelerek kurduğu İstanbul Armoni Korosu, kurucusu ve proje koordinatörü Nergis Yıldırır, ödüllü keman virtüözü Muhammed Yıldırır ve gönüllü koristler ile harika bir geceye imza attı. Dün akşamki anlamlı geceye katılanlar arasında Burak-Yelda Elmas, Eda Kosif, Aslı Pehlivanlar, Eda Kosif, Saniye Elmas, Nahit-Nurgül Kemalbay gibi isimler vardı. Konserden elde edilen gelirin tamamı Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish Türkiye bünyesindeki hayati riskli hastalıklarla mücadele eden çocuklar yararına bağışlanacak. Gecenin sunuculuğunu Sedef Karamehmet yaparken sahnede şarkı söyleyen isimler arasında Burak Elmas’ın babası Sezgin Elmas'da vardı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.