HT KULÜP

İyiliğe adanan gece

HABERİN FOTOĞRAFLARI

İyilik'e ithafen başlatılan 'İyilik Ağacı'nın ilk adımı, düzenlenen davette atıldı. Ressam Yiğit Yazıcı'nın 'İyilik Ağacı' isimli eseri, Çaba Derneği yararına 70 bin TL'ye satıldı.

İş ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri, ünlü bir kalem markasının davetinde bir araya geldi. Markanın genel müdürü Evrim Hizaler’in ev sahipliğinde düzenlenen davete Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan ve Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı. Yekta Kopan'ın sunuculuğunu yaptığı geceye, Türkan Sabancı, Ayşegül Dinçkök, Buket Taşdelen, İsmet Alpagut, Özlem Cankurtaran, Özlem Zehebi, Sevgi Aksoy'un da aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı.

Çaba Derneği yararına açık arttırma

Markanın temel değerlerinden biri olan 'iyilik'e ithafen başlattığı sosyal sorumluluk projesi İyilik Ağacı'nın da en büyük adımı yine bu gecede atıldı. Genç ve yetenekli ressam Yiğit Yazıcı'nın bu geceye özel hazırladığı "İyilik Ağacı" isimli eseri ÇABA Derneği’nin eğitim projeleri yararına kullanılmak üzere açık artırmaya çıkartıldı. Gece, Erol Evgin ve What Da Funk grubunun keyifli sahne performansıyla son buldu.

Onur AYDIN