HT KULÜP

Mustafa Koç Spor Ödülü sahiplerini buldu

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Merhum işadamı Mustafa Koç adına bu sene ilki düzenlenen 'Mustafa V. Koç Spor Ödülü', Four Seasons Hotel Bosphorus'ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Milli sporcularımız Taha Akgül ile Gizem Girişmen ödüle layık görüldü.

Geçtiğimiz yıl 21 Ocak'ta geçirdiği kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan işadamı Mustafa Koç adına bu yıl ilki düzenlenen 'Mustafa V. Koç Spor Ödülü', önceki akşam Four Seasons Hotel Bosphorus’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. "Olimpik Değerlere Katkı" temasıyla hayata geçen Mustafa V. Koç Spor Ödülü’nün ilkine, 98 aday arasından seçici kurul ve jüri değerlendirmesi sonucunda finale kalan iki aday layık görüldü.

JÜRİDE ÖNEMLİ İSİMLER YER ALDI

Jürisinde, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline N. Koç, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç ile Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi Asbaşkanı Prof. Dr. Uğur Erdener'in olduğu yarışmada, Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu milli sporcumuz Taha Akgül ile Paralimpik Oyunları ve Dünya Şampiyonu milli sporcumuz Gizem Girişmen ödüle hak kazandı.

Onur AYDIN

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR