HT KULÜP

Siyah-beyaz balo...

HABERİN FOTOĞRAFLARI

2016-2017 sezonunu zirvede bitirip üçüncü yıldızı alan Beşiktaş, 15'inci zaferini dün akşam Four Seasons Hotel'de düzenlenen görkemli baloyla kutladı.

Süper Lig'de geçtiğimiz sezonu zirvede tamamlayan Beşiktaş, 'Şampiyonluk Balosu' düzenledi. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyeleri'nin ev sahipliğinde gerçekleşen baloya Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç, Serdar Bilgili, Beşiktaş futbol takımı sporcularının yanı sıra, iş, spor ve sanat dünyasından bir çok isim katıldı.

Bu sene 'Vefa' senesi olacak

Şampiyonluk Balosu'nda konuşan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Zor bir sezon oldu, yorulduk. Şansla gelen her şey şanssızlıkla gider. Beşiktaş olarak arkasında strateji, plan ve emek dolu bir sezonu geride bıraktık. Başarılarımızda emeği çok büyük olan Beşiktaş taraftarına da ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Yönetime ilk geldiğimizde 'feda' demiştik. Sonra 'Gururlan' ile devam ettik. Bu yıl ise 'Efendi Beşiktaş' dedik. Önümüzdeki sezon ise 'Vefa' diyeceğiz ve Beşiktaş olarak önümüzdeki sezonu şehit polisimiz Vefa Müdürümüze adayacağız" dedi. Şampiyonluğun doyasıya kutlandığı balo, havai fişek gösterisi ve şampiyonluk pastasının kesilmesi ile sona erdi.

Ferit TUĞLUK

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR