Mehtap Elaidi, Gül Ağış, Niyazi Erdoğan, Aslı Filinta, Nihan Peker, Nihan Buruk, Dilek Hanif, Hakan Akkaya, Atıl Kutoğlu gibi tasarımcıların da aralarında bulunduğu yaklaşık 500 davetli Bomonti’deki tarihi Bira Fabrikası’nda keyifli bir başlangıç yaptılar. Onur Dağ’ın sergi fotoğraflarını içeren koleksiyon kitabının da moda camiasına tanıtıldığı gecede, Ceyda Balaban’ın kreatif direktörlüğünü üstlendiği sergi davetlilerin beğenisine sunuldu.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.