HT KULÜP

Halay başı Alara...

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Sosyetenin ünlü ismi Alara Koçibey, içmimarı olduğu Makissos Otel’de düzenlenen özel bir gecede ünlü sanatçı Safiye Soyman ve sevgilisi Faik Öztürk ile birlikte halay çekti.

Ünlü sanatçı Safiye Soyman’ın engelli oğlu Harun Akaröz’ün adı, Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği
Rehabilitasyon Merkezi’nin yeni hizmet binasına verildi. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen açılışta kurdele, Kırşehir protokolü davetlilerin alkışları arasında kesildi. Binayı yaptıran ve donatan Ankaralı hayırsever işadamı Bülent Sungurlu, binaya Harun Akaröz’ün adını vererek yakın dostları Faik Öztürk ve Safiye Soyman’a da anlamlı bir armağan sundu.

KOÇİBEY’DEN TEŞEKKÜR

Açılış töreninde duygusal anlar yaşayan anne ve oğul, gözyaşlarını tutamadı. Tören sonrasında açılışa katılan davetliler, Sungurlu’nun sahibi olduğu Makissos Otel’deki ‘Engelsiz Gece’de de Safiye Soyman ve Faik Öztürk sahne aldı. Gecenin sürpriz konuğu ise sosyetenin ünlü ismi Alara Koçibey oldu. Otelin iç mimarı olduğu öğrenilen Koçibey, “Unutmayalım ki hepimiz birer engelli adayıyız. Engellilere destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR