Çocukların ve bireylerin daha üretken, çağdaş, demokrat ve çoğulcu bir topluma kavuşmaları için faaliyetlerini sürdüren 'İYİ Kİ VAKFI', geçtiğimiz gün yazar İlksen Utlu’nun kitabı ‘Ahenk İçinde’ sohbeti eşliğinde Anneler Günü’ne özel bir etkinlik düzenlendi.
Giriş: 08 Mayıs 2024 ÇarşambaAhenk içinde bir yaşamın tohumlarını sayelerinde attığımız annelerimizin iyi ki var olduklarını dikkat çekmeyi amaçlayan etkinliğe aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu cemiyet, sanat ve moda dünyasından çok sayıda isim katıldı. İyi Ki Vakfı, İlksen Utlu ve Kulis 42 ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte İyi ki Vakfı Kurucu Başkanı Füsun Kuran “Bugünün özel bir anlamı var çünkü annelerimize olan sevgimizi, saygımızı ve minnetimizi ifade etme fırsatı buluyoruz. Annelerimiz, yaşamlarımızı aydınlatan, sevgi dolu kılavuzlarımızdır. Onların fedakarlıklarını ve sevgilerini unutmamak ve onlara teşekkür etmek için buradayız. Burada bir araya gelerek, annelerimize olan sevgimizi birlikte kutluyoruz. Aynı zamanda, bu özel günü, değerli yazarımız İlksen Utlu'nun "Ahenk İçinde" adlı kitabından esinlenerek düzenlediğimiz sohbetlerle renklendiriyoruz.” dedi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.