Nişantaşı’ndaki kliniğinde, Dr. Seran Göçer’in ev sahipliğinde gerçekleşen ‘’2024’e Merhaba’’ partisine cemiyet hayatının tanınmış isimleri ve Dr. Seran Göçer’in yakın dostları katıldı. Keyifli partide bir araya gelen konuklar, lezzetli ikramlar eşliğinde geç saatlere kadar eğlendiler.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.