Penhaligon’s Portraits serisinin en yeni kokusu ise “Arthur” Arthur’un gezgin ve maceraperest ruhunu yansıtan parfümü, özel detaylarla hazırlanan brunch davetiyle tanıtıldı. Selin Öztarhan ev sahipliğinde Beymen Morini'de gerçekleştirilen özel davette; Gamze Keçeli, Özlem Avcıoğlu, İpek Köse, Rüya Büyüktetik gibi isimler “Arthur”un büyülü dünyasında yolculuğa çıktı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.