Dedeman Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rıfat Dedeman Bebek'te köpeklerini gezdirirken objektiflere yakalandı. Güzel havayı fırsat bilen iş insanı Dedeman, köpekleriyle birlikte yürüdü. Sporunu aksatmadan yapan ve yürüyüşten vazgeçmeyen Rıfat Dedeman daha sonra evine doğru yürüdü.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.