Rıhtım Karaköy Lions Klubü Derneği,‘Mehmetcik Vakfı’ yararına organizasyona düzenledi. Dernek Başkanı Şengül Akhan "Bu yıl yapacakları bütün projelerinin ‘Mehmetcik Vakfı’ yararına olacağını söyledi. Günümüzde yaşanan olağanüstü olaylardan dernek olarak çok etkilendiklerini ve dernek arkadaşlarıyla bu kararı birlikte aldıklarını" dile getirdi. Sabah kahvaltı organizasyonuna Türkan Sabancı'ya Rıhtım Karaköy Lions Klubü Dernek Başkanı Şengül Akhan tarafından plaket takdimi yapıldı. Büyük Kulüp' te gerçekleşen kahvaltıya Hülya Kalyoncu ve Türkan Sabancı gibi birçok tanınmış sima katılarak destek oldu.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.