NEYAD Yönetim Kurulu Üyesi Heykel Sanatçısı Özge Günaydın iş birliğinde gerçekleşen “gergadan” ana temalı Ecrin Sergisini geçtiğimiz gün Belma Satır, Öznur Yakın, Monik İpekel ve Mine Anlar ve gibi ünlü hanımlar ziyaret etti. DenizBank’ın bünyesindeki sergi alanı olarak hizmet veren Galeri Deniz’de 10 Ocak tarihine kadar sergilenecek serginin geliri, sokak hayvanlarının beslenme, barınma ve bakım ihtiyaçlarının karşılanacağı; aynı zamanda müze,botanik bahçe, piknik alanları gibi farklı imkanlar aracılığıyla her yaştan insanın hayvanlar ile iletişim kurabileceği bir yaşam alanı olarak tasarlanan Ecrin Yaşam Merkezi’ni oluşturmak için derneğe bağışlanacak.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.