Eğitim sektörünün öncü okullarından Oğuz Kağan Kolejleri'nin Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yılmaz ve Başkan Yardımcısı ortağı İlker Çebi, Bodrum'da tatil yapıyor. Yeni eğitim-öğretim yılı öncesi Moon Beach'te enerji depolayan iki ortak okulların açılmasına yaklaşık 1 ay kaldığını ve önümüzdeki haftadan itibaren İstanbul’a dönüp çalışmalara başlayacaklarını söylediler.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.