Ev sahipliğini markanın Dijital Pazarlama, Medya ve Halkla İlişkiler Müdürü Gökçen Kermooğlu ve Marka İletişim Müdürü Selen Yığın’ın yaptığı davette, katılımcılara bugüne kadarki etkinlikler ve uygulamanın amacı anlatıldı. Alışveriş günlerinde, Güneş Mutlu, Yelda Süren Elmas, Serra Türker, Aslı Bayraktaroğlu ve Aslı Aslan Korur gibi isimler kendi markaları adına stant açacak.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.