Önceki gün Nil Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başarılı İş Kadınları Platformu üyeleri, önemli bir işbirliğine imza attı. BİKAP platformunun kurucusu ve proje koordinatörü Bilge Eren, bu yıl 18-19 Ekim tarihleri arasında Gala Florya Kaşıbeyaz’da gerçekleşecek etkinliğin kapı girişlerinden elde edilen gelirin tamamını Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’ne (NEYAD) bağışlayacağını açıkladı. Elde edilen gelirle, yurtdışında eğitim görmek isteyen ve maddi yeterliliğe sahip olmayan kız çocuklarının eğitim masrafları için burs imkânı sağlanacak.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.