Bilge Eren’in kurucusu olduğu, sektöründe başarılı olan iş kadınlarını tek platformda toplamayı hedefleyen BİKAP, Florya Kaşıbeyaz’da düzenleyeceği etkinliğin ana sponsorluğunu 'Kaşıbeyaz Lezzet Grubu' adına Seda Kaşıbeyaz, 'Lion Diamond' adına Öznur Yakın yapıyor. Aralarında Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Lion Diamond, Fatih Kıral, Mers Takı, Thanx Co, Fidan Şimşek, Lavin Event, Bakarat gibi 55 büyük marka ve firmanın yer aldığı kermesin giriş ücretinden elde edilecek gelir Didem Çapa’ın başkanlığını yaptığı Yaratıcı Çocuklar Derneği’ne bağışlanacak. Önceki gün kermes organizasyonu için Bilge Eren, Öznur Yakın ve Seda Kaşıbeyaz, Yaratıcı Çocuklar Derneği adına başkan Didem Çapa ve dernek yönetim kurulu üyesi Özge Günaydın ile bir araya gelerek kermes ile ilgili planlamaları yaptılar.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.