Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Şebnem Çapa ve eşi Celal Çapa evlerinde geleneksel yılbaşı yemeğini verdi. Çapa Ailesinin katıldığı yeni yıl yemeğini iki yılın ardından eksiksiz bir sofra hazırlayan Şebnem Hanım, yılbaşı yemeğinde bu kareleri sosyal medya hesabından paylaşarak; "Pandemi sebebiyle 2 senedir yapamadığımız,geleneksel aile yılbaşı yemeğimizi dün gece yapabildik. Çok şükür nice sağlıklı güzel günlerimiz eksilmeden çoğalarak, ailem sizi çok seviyorum" notunu düştü.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.