Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Pervin Ersoy yakın dostu Atıl Kutoğlu ve Mehtap Özdoğan ile bayramda bir araya geldi. Kemer'de bayramı geçiren Ersoy ve dostları birlikte yemek yedikten sonra sohbet ederek hasret giderdi. Pervin Hanım eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Şule-Özalp Argüder çifti bayramı Bodrum'da ailece karşıladı. Kızları Özge Sander ve damatlarıyla kahvaltı eden Argüder çifti torunlarıyla vakit geçirdi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.