İş dünyasının güçlü kadın temsilcilerinden Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, iş hayatını ve sanat tutkusunu HT Kulüp okuyucularıyla paylaştı. İş hayatında disiplinli bir şekilde çalıştığını söyleyen Leyla Hanım, soyadına çok güç atfedildiğini kendisinin hayatta önce Leyla sonrasında Alaton soyadına sahip olduğunun altını çizdi. Sanat eserine baktığında bütün dünyayı unuttuğunu belirten Leyla Alaton, ' Sanat beni birdenbire başka bir gezegene götürüyor' diyerek sanattan zevk aldığını belirtti.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.