Türkiye'nin en geniş kapsamlı spor festivali olma hedefiyle ilk kez geçen yıl yola çıkan 'Sweat Fest', bu sene 5-6 Mayıs'ta Tersane İstanbul, Haliç'te gerçekleşecek. Elif Boyner ve Melis Abacıoğlu Sezener tarafından hayata geçirilen spor ve eğlence dolu spor festivali, dün sabah yapılan basın toplantısıyla duyuruldu. Toplantıda konuşan Elif Boyner, "Güçlü, yeterli ve mutlu olmanın yolunun harekete geçmek olduğuna inanıyorum. Spor beni güçlendiriyor ve mutlu ediyor, diğer insanlara da vesile olmalıyım diye düşündüm. 5-6 Mayıs tarihlerinde Tersane İstanbul'da tüm şehri spora davet ediyoruz. Spor dolu bir gün yaşayacağız, herkesi bekliyoruz" dedi.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.