HT KULÜP

2017'nin aşkları

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Bu sene aşkı bulan iş ve sosyete dünyasından ünlü isimler, mutluluğu yakaladılar. Yeni sevgilileriyle objektiflere gülümseyen ünlüler, 2017'ye mutlu veda edecek.

Esra Eczacıbaşı-Murat Coşkun

Bülent-Oya Eczacıbaşı çiftinin kızları Esra Eczacıbaşı, gönlünün prensi Murat Coşkun'la yaz aylarında nişanlandı. Evde sade bir kutlamayla yapılan nişan törenine Eczacıbaşı Ailesi’nin yakın dostları da katıldı.

Nazlı Kayı-Hacı Sabancı

Manken sevgilisi Özge Ulusoy'dan ayrıldıktan kısa zaman sonra Zeynep Nazlı Kayı ile keyifli bir beraberliğe yelken açan Hacı Sabancı, 2017'nin mutlu beylerinden. Yeni yılla birlikte yenilediği imajıyla fark yaratan Sabancı, sevgilisiyle langırt oynarken görüntülendi.

Deniz Aktaş-Can Hakko

2017'nin en mutlu beylerinden olan Can Hakko, sevgilisi Deniz Aktaş ile yeni bir aşka yelken açtı. Senenin büyük bir bölümü New York'ta olan ikili, geçtiğimiz gün Noel tatili için İstanbul'a geldi.

Allan Hakko-Jen Gunter

Eski eşi Azer Polat'tan sonra adı kimseyle anılmayan işadamı Allan Hakko, mutluluğu ABD'de yakaladı. Amerikalı sevgilisi Jen Gunter ile İstanbul’da yaşamaya başlayan Hakko'ya, 2017 aşkı getirdi.