Bilgün Sazak-Cem Boyner
Boşansalar da hâlâ görüşen Cem Boyner ile Bilgün Sazak’ın 1992’de evlilikleri sona erdi. İkiz kızları Elif ve Ayşe Boyner sayesinde birbirlerinden kopmayan Sazak ve Boyner kötü günde birbirlerinin yanındalar.
Sedef Zaim- Fikret Orman
2012'de boşanan Sedef Zaim ile Fikret Orman, kızları Aslıgül ve Nazlı sayesinde birbirlerinden hiç kopmadı. Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamalarında bile beraber olan eski eşler, en son Fikret Orman'ın doğum gününü birlikte kutladı.
Ahu Kerimoğlu-Ünal Aysal
HT Kulüp'e verdiği bir röportajda "Bayramlarda eski eşimin elini öperim" diyen Ahu Aysal, eski eşi Ünal Aysal'la hayatının her alanında bir arada. En iyi dostunun eski eşi Ünal Aysal olduğunu söyleyen Ahu Hanım, Ünal Aysal'la üniversitede okurken evlenmiş.
Bettina Machler- Cem Hakko
Çocukları Katia, Pia ve Can Hakko'nun annesi Bettina Machler’den 2006'da boşanan Cem Hakko, Bettina Hanım'la zaman zaman bir araya geliyor. En son kızları Pia Yeşil’in düğününe katılan eski eşler, dostluklarını devam ettiriyor.
Alara Koçibey-Cem Uzan
Fransa'da kaçak olarak yaşayan işadamı Cem Uzan ile Alara Koçibey, bir buçuk yıl süren boşanma davalarının ardından 2011’de yollarını ayırdı. Paris’te firari hayat yaşayan Cem Uzan’la görüşen Alara Koçibey, sık sık çocukları Yasemin Paris ve Renç Emre'yi Paris'e babalarının yanına götürüyor.
Sevil Sabancı-Eran Tapan
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı ile Eran Tapan'ın evliliği yıllar önce bitti. 1994'te yollarını ayıran ikili, kızları Melisa Tapan’ın her özel gününde bir araya geliyor.
Suzan Şen-Nedim Keçeli
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün efsanevi başkanlarından Ali Şen’in kızı Suzan Şen, Nedim Keçeli ile 9 yıl evli kaldı. 2003


yılında evlilikleri biten ikili, şimdi iki iyi dost. Şen ile Keçeli’nin Melisa adında bir kızları var.
Güliz Onursal-Nurettin Hasman
1998 yılında boşanan Güliz Onursal ile Nurettin Hasman, yıllara dayanan dostluklarını devam ettiriyor. Kızları Merve ve Mina için dostluklarını sürdüren ikili, boşanan ama hâlâ görüşen çiftlere en iyi örnek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR