HT KULÜP

Venedik'te evleniyorlar

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Dört yıldır flört eden işadamı Nedim Keçeli ile sunucu Gamze Karaman, mayıs ayında Venedik'te evlenecek. Türkiye'den gidecek 200 davetli çiftin mutluluğuna ortak olacak.

Seba İnşaat'ın ortaklarından işadamı Nedim Keçeli, 2013'te aşk yaşamaya başladığı sunucu Gamze Karaman'la evleniyor. Venedik'te yaklaşık 200 kişilik davetlinin huzurunda mutluluğa 'evet' demeye hazırlanan Nedim Keçeli ile Gamze Karaman, düğün davetini organize etmeleri için şirketlerini seçti. Mayıs ayında evlenmeyi planlayan ikili, düğünün tarihi konusunda
henüz karar veremedi. Gelinliğini Vakko'dan seçen Gamze Karaman, davete katılacak isimleri müstakbel eşiyle birlikte hazırlıyor. Nedim Keçeli'nin, eski Fenerbahçe Başkanı Ali Şen'in kızı Suzan Şen'le evliliğinden olan kızı Melisa Keçeli de babasının mutlu  gününde yanında olacak. Melisa Keçeli, düğünde giyeceği kıyafeti seçmek için şimdiden araştırmaya başladı. Venedik’in romantik havasında mutluluğa adım atacak olan ünlü çift, Türkiye'den düğüne gidecek tüm misafirlerini orada ağırlayacak. Balayını Venedik'te geçirmeyi düşünen ikili, bugünlerde düğün için son hazırlıkları tamamlıyor.