HT KULÜP

'Ağabeyimi özlem ve rahmetle anıyorum'

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Geçtiğimiz yıl 21 Ocak'ta aramızdan ayrılan Mustafa V. Koç için önceki gün okutulan mevlitte, Ömer Koç abisini şu sözlerle andı.

Ömer M. Koç, sözlerini şöyle sürdürdü: "Huzurlarınızda onu bir kez daha sevgi, özlem ve rahmetle anıyorum. Baudelaire'in çok güzel bir sözü vardır: 'Hayata veda edenlerin gerçek kabri onları sevenlerin kalbidir.' İnanıyorum ki Mustafa da sevenleri tarafından yâd edildiği müddetçe kalplerde yaşamaya devam edecektir. Sizler de Mustafa'nın vakitsiz vefatının ardından bizleri yalnız bırakmadınız. Acımızı paylaşarak yanımızda oldunuz. Samimi desteğiniz için ailemiz adına sizlere teşekkür ederim. Bu vesileyle 4 sene evvel aynı tarihlerde vefat eden eniştemiz Nusret Arsel'i, kuzenimiz Aydın Çubukçu'yu, edebiyete intikal eden başta büyük Atatürk olmak üzere tüm büyüklerimizi ve şehitlerimizi de rahmetle anıyorum" dedi. Merhum
Mustafa Koç'un yakın dostlarının katıldığı mevlitte duygu dolu anlar yaşandı. Mevlide katılanlar Mustafa Koç'un fotoğrafının basılı olduğu atkıları boyunlarına sararak içeriye girdiler.

Onur AYDIN

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR