HT KULÜP

Derin’in bayram şekerleri

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Cemiyet hayatının gözde ismi Derin Mermerci, Bodrum’da ikizleri Mila ve Lal ile ilk kez görüntülendi. Eşi Cem Aydın ve annesi Ender Mermerci’nin de eşlik ettiği tatilde Derin Hanım, kızlarını öpüp koklamaya doyamadı.

Bir süre önce eşi Cem Aydın ile Yunan adalarında baş başa tatil yapan Derin Mermerci Aydın, Kurban Bayramı’nı eşi ve ikizleri Mila ve Lal ile birlikte geçiriyor. Kiraladıkları lüks gulet ile Bodrum Turgutreis Marina’dan mavi tura çıkan Derin Mermerci Aydın ve Cem Aydın çiftine tatilde Ender Mermerci de eşlik etti.

İKİZLERİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDULAR

Akşam saatlerinde Turgutreis Marina’dan açılarak Çatal Adası’na demirledikleri teknede zaman geçiren Derin Hanım ve Cem Bey, uzun süre ikizleriyle oyunlar oynayarak onları öpücüklere boğdular. Akşam saatleri olması nedeniyle denize girmeyi tercih etmeyen Derin Hanım tüm enerjisini çocuklarına harcadı. Teknenin ön kısmında kızlarını yürütmeye çalışan Derin Hanım, kızlarının üzerine titredi. Cem Aydın ve Derin Hanım’ın ikizleri ile birlikte geçirdikleri eğlenceli dakikalar objektiflere böyle yansıdı.

Onur AYDIN