Ankastre ürünlerde Türkiye’nin öncü markası Siemens Ev Aletleri’nin Vadi İstanbul’da gerçekleştirdiği yaz daveti, cemiyet hayatının seçkin isimlerinden yoğun ilgi gördü.
Giriş: 12 Haziran 2014 PerşembeSitare Akdilek'in ev sahipliği davete Beyza Arslan, Ayşegül Toplusoy, Hediye – Sema Güral ve Ayşe Kucuroğlu gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Siemens'in şık ve fonksiyonel ankastre ürünleri davetliler tarafından büyük beğeni topladı. Davete katılan seçkin konuklar, ankastre ürünlerle hazırlanan leziz yemekler eşliğinde keyifli vakit geçirererek bol bol sohbet etme imkanı yakaladılar.
Mertcan DEMİRDÖĞEN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.