Aslı Duruman, Sibel-Ferruh Karakaşlı ve Raquel-Avi Habib’in de hazır bulunduğu açılışta, Japon mutfağı sevenlerin yakından tanıdığı üç isim, Uzakdoğu’dan gelen ustalarla birlikte açılış için çok lezzetli bir mönü oluşturdu. Davetliler mekânın sushi, sasimi ve tepanyakisini deneyimlerken, geceye ev sahipliği yapan Yüksel Akkök, Mehmet Yüce ve Nuri Kürtür davetlilere kendi elleriyle kusursuz bir servis yaptı. Eda Sümer ve Berrak Koyuncu ise misafirlerin yemekler hakkındaki yorumlarını aldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.