Markanın kurucusu Begüm Kıroğlu ev sahipliğinde gerçekleşen davete; Serdar Gülgün, Aslı Ekşioğlu, Elif İnci Aras, Sibel Gülgün, Rezzan Benardete, Hande Korgul Abut, Emirhan Hotiç, Müge Tezman Sırmabıyık, İlkem Öztürk katıldı. Davette, Rezzan Benardete ve Hande Korgul Abut’un sahibi olduğu Louloudis çiçek ve event Atölyesi işbirliği ile Botanical Garden koleksiyonunda ilham alınarak hazırlanan çiçek atölyesinde konuklar çiçeklerin dilinden kişiye özel hazırlanan buketlerle baharı karşıladılar.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.