EPOS 7 Derneği’nin Stratonikeia Antik Kenti’nde sürdürülen kazılarda çalışan üniversite öğrencilerinin masraflarını karşılamak amacıyla düzenlediği iftar davetinde iş, sanat ve cemiyet dünyasının seçkin simaları bir araya geldi.
Giriş: 15 Mayıs 2019 ÇarşambaEPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu ve Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı’nın ev sahipliğinde düzenlenen davete Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Hayati Ocakbaşı’nda düzenlenen iftar davetinden elde edilen gelir EPOS 7 Derneği’nin de destekçileri arasında bulunduğu Stratonikeia Antik Kenti’nde devam eden kazı çalışmaları için kullanılacak. İftar davetine iş ve cemiyet hayatından birçok isim katılarak birlikte iftar açtı.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.