Çağdaş resim sanatının genç kuşak temsilcilerinden Gökhan Balkan, Mehmet Ali Boran, Mehmet Çimen, Ahmet Duru, Hasan Pehlivan ve Semih Zeki "Katmanlar" resim sergisinin açılış daveti için bir araya geldi. Nisa Taşyar ve Duygu Enül'ün küratörlüğünde, 42 Maslak Art!SPACE Gallery’de gerçekleştirilen sergide, eserlerin satışından sağlanacak gelirin yüzde 40'ı Türk
Böbrek Vakfı’na bağışlanacak.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.