Uzun yıllar Kandilli'de yaşayan sosyetenin ünlü isimlerinden Derin Mermerci Aydın, Nef'in Kandilli projesi için dostlarını özel bir davetle ağırladı. Ev sahipliğinde Mermerci'ye, Erden Timur ile eşi Emine Timur eşlik etti. Ünlü mimar Emre Arolat'ın tasarladığı ve iç mimarisinde Mustafa Toner'in imzasını taşıyan proje, davetlilerin beğenisini topladı. Sosyete ve iş dünyasından Ender Mermerci, Yosun Mermerci Reza, Tansa Mermerci Ekşioğlu, Nevbahar Koç, Sevil Sabancı, Şule Zorlu Cümbüş, Murat Özyeğin, Cem Aydın, Arzu-Murat Atabarut'un da yer aldığı davette, Derin Mermerci tüm davetlilerin masasına giderek hepsiyle tek tek ilgilendi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.