HT KULÜP

Sağlıklı yaşam tutkunları

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Kalp ve damar cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Melih Us ile Beslenme Uzmanı Gediz Dogay Us tarafından kurulan sağlıklı yaşam merkezi Pax Clinic, iş ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımıyla hizmete açıldı.

Yurt içinde ve yurt dışında bir çok başarıya imza atan kalp ve damar cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Melih Us ile Beslenme Uzmanı Gediz Dogay Us tarafından kurulan Pax Clinic önceki akşam gerçekleşen açılış töreniyle Nişantaşı'nda hizmete başladı.
Kalp sağlığı, damar sağlığı, bütünsel beslenme, varis tedavisi ve tamamlayıcı tıp alanlarında uzman kadrosuyla hastalarını ağırlayacak olan Pax Clinic, en güncel yaklaşımla tedavinin yanı sıra kişiye özel önleyici yaşam tarzı planlamaları ile kalp ve damar hastalıklarını henüz oluşmadan önleme imkanı sunuyor. Elif Dürüst, Ahmet Güneştekin, Emre ve Gonca Arolat, Emek Külür, Aslı Pamir de aralarında bulunduğu çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşen açılışta Prof. Dr. Melih Us, kurucusu olduğu sağlıklı yaşam merkezinde hizmet verecek olmaktan gurur duyduğunu belirterek açılışa katılan herkese teşekkür etti.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR