HT KULÜP

Antep'te alışveriş şenliği

HABERİN FOTOĞRAFLARI

BİKAP, Gaziantep Alışveriş Şenliği Gaziantep Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenledi. Şenliğin açılışını, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin yaptı.

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) tarafından düzenlenen Alışveriş Şenliği Gaziantep Kültür ve Sanat Merkezi'nde ziyaretçilerini ağırladı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin himayesinde gerçekleşen şenliğin açılışını da yapan Şahin konuşmasında, "Özgün mimarisiyle kültür ve sanat merkezi yaptığımız binamızda çok özel misafirlerimiz var. Bugün misafirlerimiz marka şehri İstanbul’un markalarıyla buraya geldiler, hoş geldiler" dedi. Birbirinden ünlü markaların yer aldığı şenlikte, Gaziantep’in yöresel lezzetleri ve bakır eşyaları da sergilenerek büyük beğeni topladı.

ÜNLÜ İSİMLER DE STANT AÇTI

Özlem Yıldız, Aslı Şen, Eda Kosif, Pınar Altuğ Atacan, Ayşe Tolga, Fulya Gündoğdu, Sinem Güven, Emel Yıldırım ve Melda Aksu gibi isimler de markalarıyla alışveriş şenliğinde yerini aldı. Şenlikte kurulan özel stantlarda ünlü futbolcu ve  basketbolcuların forma, top, eldiven ve kramponları satışa sunuldu ve elde edilen gelir de Ampute Milli Futbol Takımı’na bağışlandı.

Onur AYDIN