HT KULÜP

Takı tutkunları Bodrum’da

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Nida Bulut’un yeni takı koleksiyonu ‘Renklerin Rüyası’, Bodrum’da yapılan özel bir davetle görücüye çıktı. Cemiyet hayatının gözde isimleri bu davette bir araya geldiler.

Dünyaca ünlü markaları ve yeni koleksiyonlarını moda tutkunlarıyla bir araya getiren Brandroom Bodrum Resort’ta önceki gün özel bir davet gerçekleşti. Demet Sabancı Çetindoğan’ın ev sahipliğinde düzenlenen davette, mücevher tasarımcısı Nida Bulut’un By Nida Bulut ‘Renklerin Rüyası’ koleksiyonu tanıtıldı. Nilüfer Bulut, Neşe Kavak, Nuray Fenercioğlu, Şule Argüder gibi iş ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin konuk olarak katıldığı davette, sergilenen safir, opal, yakut ve zümrüt gibi renkli ve değerli taşlarla zenginleşen küpe, bileklik ve yüzüklerden oluşan koleksiyon katılımcıların büyük beğenisini topladı.

Simge bebek geliyor

2010’da avukat Semih Sander’le dünya evine giren Şule - Özalp Argüder çiftinin kızları Özge Sander, anne ve babasına torun mutluluğu yaşatacak. 6.5 aylık hamile olan Özge Sander, kız bebek bekliyor. Bebeğinin ismi bile hazır. Sander çifti kızlarına Simge ismini koyacak.

Hakan YAĞCI

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR