Geçtiğimiz günlerde düzenlenen 12’inci Yılın En iyileri ödül töreninde Elazığlı Milli Rally pilotu ve iş kadını Merve Akarsu Mermer’de Yılın En iyi İnovaktif İşkadını ödüllüne layık görüldü. Yılın En İyi İnovaktif İş Kadını ödülüne layık görüldüğü için son derece mutlu olduğunu söyleyen Merve Mermer, tüm çevre ile ilgili sıfır atık projesiyle atıklardan yenilebilir enerji elde edecek.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.