Aslı Sipahi, tüm dünyayı saran koronavirüs ile mücadele devam edilirken, o insanları ve sokak sokak hayvanlarını da unutmadı. Yardıma muhtaç insanlara gıda yardımı yapan Sipahi, Beykoz Kavacık bölgesinde bulunan kedi ve köpeklerin günlük yemek ve suyunu düzenli olarak tedarik etti. Aslı Hanım korona nedeniyle koyulan tüm kurallara uyan Aslı Hanım sokağa yalnızca sokak hayvanları ve kendisinden talep edilen ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçları için çıkıyor.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.