Organize ettiği davet öncesi rahatsızlanarak hastanede tedavi altına alınan Seval Ermiş’i temsilen, davetlileri Nurhan Tarman, Aynur Arıkan, Gül Ergi ve Oya Anlar Onat karşıladı. Davetlilerin Face time ile hastane odasına bağlandığı Seval Ermiş, yapılan bu jest karşısında duygu ve sevinci bir arada yaşadı. Salonda uzun süre alkışlanan Ermiş, tüm davetlilere teşekkür etti. Davette, vakfa diyaliz cihazı bağışlayarak destek olan Nurhan Tarman ve Seyhan Sapmaz’a da teşekkür plaketi verildi. Davete aralarında; Çiğdem Kamer, Serap Sarı, Meltem Demir, Nur Yüceler, Zerrin Menteşoğlu, Gülperi Bayraktar, Nilgün Çolak ve Buket Bayman'ın da bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.