Her yıl geleneksel olarak Tohum Otizm Vakfı'nın düzenlediği alışveriş festivali, bu yıl 21 ve 22 Kasım Four Seasons Hotel de 11. yaşını kutlaycak. Gelirinin Otizimli çocuklara bağışlanacağı etkinliğin amacı ise Otizmli çocukları desteklemek, tanıtmak, ve farkındalık yaratmak. Cemiyet hayatının yardımsever isimlerinden Zeynep Üstünel, Beste Yurttaş, Nil Uyguner de etkinliğe katılmıştı.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.