Cengiz Karavan'ın sahibi olduğu CKA Art Gallery by Karavan'ın ilk karma resim sergisi Türkbükü Atılay Balık’ta açıldı. Suna Boyacı, Hikmet Çetinkaya, Serdar Abay, Saba Steck, Hüseyin Sertaş ve Tamer Bilgiç'in 35 eseri davetlilerle buluştu. sergi açılışına, Fulya-Haluk Nayman, Özge Sander, Şule Argüder ve Aysel Akçay da katıldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.