HT KULÜP

Lady'den şov gibi konser

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Artpop albümüyle en çok satanlar listesinde birinci sırada yer alan dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga dünya turnesi kapsamında dün akşam İTÜ Stadyumu'nda verdiği konserle İstanbul’da sevenleriyle buluştu.

Lady Gaga sahneye çıkıtığında dinleyicileri selamladığı seramonide Türkçe olarak "İstanbul, sizi seviyorum" dedi. Sanatçı muhteşem bir şovla sahneye girerken konserine Artpop şarkısıyla başlarken, sanatçı  Alejandro, Bad Romance, Poker Face, Born This Way ve son albümünden dinlenme rekorları kıran G.U.Y gibi bir çok şarkısıyla sevenlerini coşturdu.

SAHNEDE SOYUNDU

Türkçe olarak "İstanbul, sizi seviyorum" diyerek konserine başlayan Lady Gaga, kıyafetini sahnede değiştirdi. Bad Romance şarkısına geçerken sahnede soyunan ve sadece siyah bir kilotla kalan Lady Gaga'ya yardımcıları yeni kıyafetini giydirdi.  Lady Gaga, konser vermeye gelen diğer dünya yıldızlarının aksine tam saatinde konserine başladı. Gaga'nın şarkılarıyla coşan hayranları ona eşlik ettiler. Konser öncesinde uzun bilet kuyrukları oluştu. Kıyafetleriyle gündem olan şarkıcının, konserine kostümleriyle gelenler oldukça dikkat çekti.

Gürkan KURT

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR