HT KULÜP

Roma'yı işgal edecekler

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Sosyetenin genç temsilcilerinden merhum işadamı Yılmaz Soyak'ın torunu Kerim Sengir ile Haluk Berdan'ın kızı Serra Berdan, 28 Eylül'de Roma'da tarihi bir kalede dünya evine girecek. İstanbul sosyetesinden birçok ünlü ismin katılacağı düğün töreninin tüm ayrıntılarına HT Kulüp Yazı İşleri Müdürü Reşit Özet ulaştı

Merhum işadamı Yılmaz Soyak ile Bilge Soyak'ın kızı Ayfer Sengir ile Rasim Sengir'in oğlu Kerim Sengir uzun süredir birlikte olduğu Haluk Berdan'ın ilk evliliğinden olan kızı Serra Berdan ile Roma'daki Castello Odescalchi in Bracciano Kale'sinde muhteşem bir düğün ile dünya evine girecek. 28 Eylül'de gerçekeleşecek olan düğüne yaklaşık 700 kişi davet edildi. Roma'nın en lüks otellerinden olan First Luxury Art Otel, Babuino Otel, Hotel de Russie, Hotel Valadier, Hotel Piranesi ve D'ınghiltera Hotel'de konaklayacak olan davetliler düğünden bir gün önce Roma'ya giderek Villa Aurelia'daki partiye de katılacaklar. Çiftin üç sayfadan oluşan nikah davetiyesinde, davetlilerin kuaförlerinden ulaşımana kadar her türlü hizmetle ilgili detaylı bilgiler yer alırken, genç çiftin düğünü için her şeyin kusursuz olmasına özen gösterildi.

Sosyete Roma'ya akın edecek

İstanbul cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Ömer-Arzu Sabancı ve oğulları Hacı Sabancı, Yıldırım-Revna Demirören, Emine Sabancı - Erhan Kamışlı, Nezih - Berrak Barut, Özcan - Aylin Tahincioğlu, Zeynep - Ömer Temelli, Dilek - Ali Nuri Türker ve Ruken-Metin Mızraklı çiftlerinin yanı sıra birçok ünlü isim düğünde hazır bulunacak.

Reşit ÖZET

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR