Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner eşi Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner ile birlikte balığa çıktı. Boyner çifti geçtiğimiz gün havanın güneşli olmasını fırsat bilip tekneyle açılarak boğazda balık tuttular. Eşiyle ve köpekleriyle birlikte balık keyfi yapan Ümit Hanım, teknede çekildikleri fotoğrafları sosyal medya hesabından "Vira Bismillah" notuyla takipçileriyle paylaştı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.