Selamlique İstanbul’un yaratıcısı iş insanı Caroline Koç mağazasının yeni şubesini açtı. Ortağı Banu Yentür ile birlikte hayata geçirdiği markasının yeni kahve mekanını İstanbul Havalimanı'nda açan Caroline Koç sosyal medy hesabından bu anları da paylaştı. Yoğun iş temposu devam eden Koç'un markasıyla her alanda özel olarak ilgilendiği gözlerden kaçmadı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.